עורך דין פינוי שוכר

ה”אני מאמין” – של אתר פינוי שוכר

הליכים משפטיים בד”כ אינם פשוטים, ותחום פינוי המושכר בפרט, הינו תחום שאיננו קל לביצוע, בוודאי על ידי גופים שאינם מורשים ושאינם מתמחים בתחום.

פינוי שוכר - אני מאמין

פינוי שוכר – אני מאמין

פעולת פינוי שוכרים דורשת מכל הצדדים, הן מעורכי הדין והן מקהל הלקוחות, סבלנות רבה בעת שאנו מנהלים עבור לקוחותינו משא ומתן לפינוי שכור מדירה למשל או בעת ניהול תביעת הפינוי עצמה.

אנו עושים כל מאמץ על מנת לטפל בתיקים “און ליין” וללא דחיות וללא עיכובים שכן, כאשר לקוחותינו מרוצים אנחנו מרוצים, ואנו סמוכים ובטוחים כי שביעות הרצון שלכם ממשרדינו, תעבור הלאה לאנשים אחרים ומוניטין משרדינו יגדל – ועל כן, חשיבות שביעות הרצון שלכם והאינטרס שלנו כי תהיו שבעי רצון, הינו רב וגדול.

פנייה לייעוץ ראשוני ללא התחייבות

אנו מאמינים בהשגת התוצאה הטובה ביותר עבור קהל לקוחותינו, אולם יחד עם זאת, אנו פועלים על מנת שהלקוח יקבל תוצאה זו במינימום זמן, והוצאות ומינימום עוגמת נפש.

אנו מאמינים כי בבואכם לבחור משרד עורכי דין שייצג אתכם, עליכם להתרשם ראשית מיושרו המקצועי של עורך הדין, מאישיותו, ומבקיאותו בתחום המשפטי בו בהוא עוסק.

ההליך המשפטי והסוגיות המשפטיות הכרוכות בנושא הליך פינוי שוכר מדירתו, הינם סבוכים ומורכבים, עניין הדורש מכם – קהל לקוחותינו, להקדיש את מירב מרצכם וזמנכם על מנת לעמוד על זכויותיכם שלא אחת נשללו מכם ע”י אדם כלשהוא, וזאת מבלי לרכוש את הידע המקצועי הדרוש לשם השגת המטרה ומבלי שיש לכם את הזמן ואת היכולת להתמודד מול מפרי החוק, אשר גורמים לכם לנזקים רבים, לא רק כספיים, אלא לעיתים גם ברמה של מעילה באמון ותחושה של תרמית מצד אותו דייר, אשר היה עד לפני רגע ממש, שכן וחבר.

מטרתנו לייצגכם נאמנה, תוך הצגת העובדות והטיעונים בשפה המשפטית תוך השגת התוצאה הטובה ביותר, הכל בצורה מקצועית וישרה, כאשר ברשותנו פתרונות רבים:

א. תחילה מו”מ מזורז לצורך הוצאת הדייר מהדירה ב”דרכי נועם”.

ב. פניה לערבים, באם קיימים על מנת ליצור “אמצעי לחץ”.

ג. בלית ברירה, הגשת תביעה לפינוי שוכר, ופתיחת תיק הוצאה לפועל כנגדו וכנגד הערבים, באם קיימים, וזאת באם בידי הלקוח שיקים חוזרים או שטרי חוב.

ד. ייצוג הלקוח באופן מקצועי והולם בבית המשפט, תוך השגת התוצאה הרצויה – פינוי השוכר במינימום זמן.

ה. באם הדייר מסרב לצאת מהדירה גם לאחר מתן פסק דין מטעם ביהמ”ש, הרי שמשרדינו יפתח כנגדו תיק הוצאה לפועל לתביעת פינוי, וייעזר באנשי מקצוע מורשים ומיומנים, אשר יפעלו, באם יהיה צורך, להוצאה פיזית של הדייר מהדירה – הכול על פי חוק ובצורה מסודרת ומתועדת. אין אנו עובדים על בעלי מקצוע שאינם מורשים – שכן רגישות הוצאת דייר מדירה הינו נושא מורכב ומסובך אשר דורש בעלי מקצוע עם ניסיון ואמינות גבוהה.

ו. במקרה הצורך, הגשת תביעה נפרדת לפיצויים, בגין הנזקים הרבים שנגרמו לכם, לרבות: העדר אפשרות להשכיר את הדירה לדייר אחר שמוכן לשלם סכום גבוה יותר, נזקים שנגרמו לדירה, תשלום בגין העובדה כי הדירה נותרה ריקה משך זמן מסוים עקב פעולות הדייר, תשלום פיצוי מוסכם (באם קיים בחוזה השכירות או באם קיים שטר חוב) ועוד.

לעיתים, פעולה פשוטה של משרדינו, יכולה לחסוך לכם הרבה מאוד זמן וכסף, ומשרדינו לא יפעל בהגשת תביעה, כאשר ניתן לפנות את השוכר בהליכים מהירים יותר, ואף זולים יותר ללקוח – המחשבה שלנו, הינה כי גם אם נרוויח פחות מייצוגכם במקרה פינוי השוכר, הרי שיתכן כי הרווחנו אותם במקרים אחרים בהם תצטרכו אותנו, כגון: עריכת הסכם שכירות חדש באם יש צורך, הסכם מכר של הדירה ועוד ועוד.

אנו מחויבים לייצוג משפטי ברמה הגבוהה ביותר תוך שמירה על האינטרסים של לקוחותינו ומאמינים כי טובת הלקוח הינה מעל לכל, אנחנו עומדים לשירותכם תמיד ונשמח לעבוד בשיתוף פעולה.

*האמור בעמוד זה ובאתר פינוי שוכר בכלל אינו מהווה תחליף לייעוץ משפטי, ואין להסתמך עליו. מידע משפטי מטבעו מתיישן ו/או מתחדש כל העת, על הגולש לקחת זאת בחשבון. כל שימוש באמור במאמר ו/או באתר באחריות המשתמש בלבד!

לייעוץ ראשוני חייג 077-9974772 (זמינות 24 שעות)
פנייה לייעוץ ראשוני ללא התחייבות

מידע חשוב נוסף