עורך דין פינוי שוכר
עורך דין פינוי שוכר
פנייה לייעוץ אישיפרטי יצירת קשר:

רחוב יגיע כפים 2,
בית פיילוט, קומה 2
תל אביב 677786

טלפון: 0779975206

מידע חשוב נוסף

שיטת 3 השלבים לפנוי שוכר בצורה יעילה ומהירה

הנני בעלים של משרד עו”ד ונוטריון ותיק ומנוסה, חבר בלשכת עו”ד משנת 2003 ובעל ניסיון של כ- 17 שנים בתחום פינוי המושכר.

בשנת 2008, לאחר תיקון תקנות סדר הדין האזרחי בסוגיית פינוי מושכר, החל משרדי להתמחות בתחום פינוי המושכר באופן אינטנסיבי ובמשך השנים תחום פינוי המושכר הפך למרכזי במשרדי, כאשר עד כה השיב משרדי את הנכס שלהם לאלפי לקוחות מרוצים.

במהלך השנים פיתחתי שיטת עבודה אותה אני מכנה “שיטת שלושת השלבים” וכן שיטת “ת.מ.ך”  – “תביעה”, “מימוש” ו- “כסף”.

באמצעות שיטת עבודה זו פועל משרדי לפינוי השוכר ביעילות ומהירות שיא כמו גם לצורך גבייה כספית של דמי השכירות והנזקים שנגרמו למשכיר בעקבות הליך פינוי המושכר.

החשיבות שמשרדי רואה בהליך פינוי המושכר בשיטת שלושת השלבים – ת.מ.ך היא פינוי מושכר בזמן שיא.

במהלך 12 השנים האחרונות בהם משרדי סייע לאלפי בעלי נכסים לפנות את השוכרים הבעייתיים מהנכסים שלהם, אני סבור שגיליתי מהם שני הערכים החשובים ביותר ללקוח בתהליך פינוי המושכר:

(1) פינוי מהיר של המושכר  (2) ביטחון ללקוח בהליך המשפטי ובתוצאותיו.

הלקוחות מגיעים למשרדי לרוב כשהם כועסים, ממורמרים, פגועים, מרגישים מנוצלים ע”י השוכר ואובדי עצות.

פינוי שוכרים שלא מתפנים

ולכן, כפי שאני רואה את הדברים, 2 הצרכים החשובים ביותר מבחינת לקוחותיי הם הביטחון כי ניתן לפנות את השוכר מהנכס שלו והצורך הנוסף, שפרק הזמן לביצוע פינוי המושכר יהיה קצר.

מרכיב הזמן ומהירות הליך פינוי המושכר הנו מניסיוני הדבר החשוב ביותר בתהליך פינוי המושכר, שכן, ככל שהמושכר יחזור לידי בעליו, המשכיר, מהר יותר, כך הוא יוכל להשכירו שוב ולקבל את דמי השכירות להם הוא זכאי.

מרכיב הביטחון חשוב לא פחות, שכן הלקוח מבקש לדעת כי הנכס שבבעלותו יוחזר לידיו ובהקדם וכי הוא מפקיד את בעיותיו בידי עו”ד בעל ניסיון בתחום זה שיספק לו את הפתרונות הנחוצים וילווה את תהליך פינוי המושכר מתחילתו ועד סופו ובהרבה מקרים גם לאחריו.

“שיטת שלושת השלבים” שפיתחתי, מאפשרת למשרדי לענות על שני צרכים אלה ועל יתר צרכי הלקוח המשתנים מלקוח ללקוח.

במקרים רבים, משרדי מצליח לגבות את דמי השכירות ואת יתר הנזקים הכספיים שנגרמו ללקוח כבר במסגרת ההליך המשפטי או אף במסגרת הליך טרום משפטי אותו משרדי נוהג ליישם לפי הצורך.

בכל מקרה, בנוסף לשירותי פינוי המושכר, משרדי פועל באמצעי גביה מגוונים במסגרת הליכי הוצל”פ על מנת לגבות עבור הלקוחות את דמי השכירות והנזקים שנגרמו להם, ואני שמח על  קצירת הצלחות לא מבוטלות בתחום זה, אף שמדובר לרוב בשוכרים בעייתיים במיוחד.

הערך המוסף והמרכזי מבחינתי הוא השבת מפתחות המושכר לבעליו.

חשוב לי לציין כי הערך הנוסף והחשוב של “שיטת שלושת השלבים” הוא שהטיפול שמוענק ללקוח באמצעותה, מותאם לכל לקוח באופן אישי ודינמי, כאשר ככל שאני מצליח לקצר את הליך פינוי המושכר ולהחזיר את הדירה לבעליה כבר בשלב הראשון, אין צורך להמשיך בכל התהליך וניתן לקדם את הליך גביית נזקי המשכיר. בכך, אני חוסך ללקוחותיי ממון רב ומקצר את דרכם לקבל את מפתחות הדירה שלהם.

אין שמח ממני להזמין את הלקוח למשרדי לאחר שפיניתי עבורו את המושכר ולמסור לו את המפתחות של הנכס שלו. החיוך והשמחה עלי פניו שווים עבורי יותר מהתשלום עצמו.

זו גם הסיבה, שרבים מהלקוחות בוחרים להפקיד בידי את המשך ניהול הנכס שלהם בכל הקשור להתקשרויות המשפטיות על מנת שאערוך עבורם הסכמי שכירות מקצועיים ומוגנים שיקנו להם שקט וביטחון.

אל תהססו לפנות אליי, אשמח לסייע גם לכם,

עו”ד אלי מור

*התוכן של אתר פינוי שוכר לא מהווה תחליף לייעוץ משפטי, העושה שימוש באמור עושה זאת על אחריותו האישית.

לייעוץ ראשוני חייג 0779975206 (זמינות 24 שעות)
פנייה לייעוץ ראשוני ללא התחייבות

מידע חשוב נוסף