עורך דין פינוי שוכר

שיטת 3 השלבים לפנוי שוכר בצורה יעילה ומהירה

אני בעלים של משרד עו”ד ונוטריון ותיק, חבר בלשכת עו”ד משנת 2003 ובעל ניסיון של כ- 17 שנים בתחום המשפט האזרחי מסחרי על רבדיו השונים.

החל משנת 2008, לאחר תיקון תקנות סדר הדין האזרחי בסוגיית פינוי מושכר, החל משרדי להתמחות בתחום זה ובמשך השנים תחום פינוי המושכר הפך למרכזי במשרדי.

במהלך השנים פיתחתי את שיטת “שלושת השלבים” באמצעותה פועל משרדי לפינוי שוכר ולגבייה כספית של דמי השכירות וכן של הנזקים שנגרמו למשכיר בעקבות הליך פינוי המושכר, בדרך היעילה, המהירה והמוצלחת ביותר.

במהלך 12 השנים האחרונות בהם משרדי סייע למאות ואולי אלפי בעלי נכסים לפנות את השוכרים הבעייתיים מהנכסים שלהם, גיליתי מהם שני הערכים החשובים ביותר ללקוח בתהליך פינוי המושכר: פינוי מהיר של המושכר וביטחון ללקוח.

הלקוח שמגיע למשרדי מגיע לרוב שהנו כועס, ממורמר, פגוע, מרגיש מנוצל ע”י השוכר ואובד עצות.

שיטת 3 השלבים לפנוי שוכר בצורה יעילה ומהירה

ולכן, כפי שאני רואה את הדברים, 2 הצרכים החשובים ביותר מבחינתו הם הביטחון כי ניתן לפנות את השוכר מהנכס שלו והצורך הנוסף, שפרק הזמן לביצוע פינוי המושכר יהיה קצר.

מרכיב הזמן ומהירות הליך פינוי המושכר הנו הדבר החשוב ביותר בתהליך פינוי המושכר, שכן, ככל שהמושכר יחזור לידי בעליו, המשכיר, מהר יותר, כך הוא יוכל להשכירו שוב ולקבל את דמי השכירות להם הוא זכאי.

מרכיב הביטחון חשוב לא פחות, שכן הלקוח מבקש לדעת כי הנכס שבבעלותו יוחזר לידיו ובהקדם וכי הוא מפקיד את בעיותיו בידי עו”ד בעל ניסיון בתחום זה שיספק לו את הפתרונות הנחוצים וילווה את תהליך פינוי המושכר מתחילתו ועד סופו ובהרבה מקרים גם לאחריו.

שיטת שלושת השלבים שפיתחתי, מאפשרת למשרדי לענות על שני צרכים אלה ועל יתר צרכי הלקוח המשתנים מלקוח ללקוח.

במקרים רבים, משרדי מצליח לגבות את דמי השכירות ואת יתר הנזקים הכספיים שנגרמו הלקוח כבר במסגרת ההליך המשפטי או אף במסגרת הליך טרום משפטי אותו משרדי נוהג ליישם לפי הצורך.

בכל מקרה, בנוסף לשירותי פינוי המושכר, משרדי פועל באמצעי גביה מגוונים במסגרת הליכי הוצל”פ על מנת לגבות עבור הלקוחות את דמי השכירות והנזקים שנגרמו להם, ואני שמח על  קצירת הצלחות לא מבוטלות בתחום זה, אף שמדובר לרוב בשוכרים בעייתיים במיוחד.

הערך המוסף והמרכזי מבחינתי הוא השבת מפתחות המושכר לבעליו.

אין שמח ממני להזמין את הלקוח למשרדי לאחר שפיניתי עבורו את המושכר ולמסור לו את המפתחות של הנכס שלו. החיוך והשמחה עלי פניו שווים עבורי יותר מהתשלום עצמו.

זו גם הסיבה, שרבים מהלקוחות בוחרים להפקיד בידי את המשך ניהול הנכס שלהם בכל הקשור להתקשרויות המשפטיות על מנת שאערוך עבורם הסכמי שכירות מקצועיים ומוגנים שיקנו להם שקט וביטחון.

אל תהססו לפנות אליי, אשמח לסייע גם לכם,

עו”ד אלי מור

*האמור בעמוד זה ובאתר פינוי שוכר בכלל אינו מהווה תחליף לייעוץ משפטי, ואין להסתמך עליו. מידע משפטי מטבעו מתיישן ו/או מתחדש כל העת, על הגולש לקחת זאת בחשבון. כל שימוש באמור במאמר ו/או באתר באחריות המשתמש בלבד!

לייעוץ ראשוני חייג 077-9974772 (זמינות 24 שעות)
פנייה לייעוץ ראשוני ללא התחייבות

מידע חשוב נוסף