לייעוץ ראשוני ללא התחייבות:
077-9974772

אודות אתר פינוי שוכר

אתר  הוקם בכדי לתת מענה מקצועי ומקיף בנושאי פינוי שוכר מדירה.

באתר מאמרים מקצועיים בנושא פינוי שוכרים מדירה : על ההליכים הפרוצדוראליים, על דרכי ההתמודדות האפשריים, על חוק פינוי שוכר, הגבלותיו והסייגים לו ועוד.

ניתן לפנות למערכת האתר בכל עת.

כמה פרטים אודות מנהל האתר, המברך את הגולשים על הבחירה לעיין בדפי אתר:

אדי סוברי - פייסבוקעו"ד אדי סוברי

גולשים נכבדים, החיבור שבין עולם המשפט לאינטרנט הוא שנמצא בראש טבלת עיסוקיי, וגם אהבתי הגדולה. בשנים האחרונות הקמתי למעלה מ-20 אתרים משפטיים מובילים בתחומם; אחד מהם הוא האתר הזה, אתר פינוי שוכר.

המטרה היא ליצור עבורכם הגולשים, אתר אינטרנט איכותי, הנותן מענה אמיתי לשאלות שלכם בתחום המקצועי בו עוסק האתר. אך לא די בכך, ישנה חשיבות רבה ליצירת הזיווג הנכון בין התוכן האיכותי לבין עורך דין מקצועי בעל גישה נכונה לאינטרנט ולגולשים;

ככל שישנה שאלה משפטית נוספת, שאינה קשורה בתחום בו עוסק האתר – הנכם מוזמנים להפנות אותה אליי. ובכל מקרה, אני מזמין אתכם לפנות אליי בכל נושא ובכל עניין, אשמח למשוב פורה ומועיל כדי לשפר/להוסיף לספרייה המשפטית המונחת לפניכם באתר ו/או בכל עניין הקשור באתר.

אדי סוברי – פייסבוק
אדי סוברי
______

אתר הפורומים המשפטיים* אתר פינוי שוכר הינו אתר משפטי נוסף מקבוצת האתרים של אתר הפורומים המשפטיים המנוהל ע"י עורכי דין מקצועיים ומנוסים בכלל התחומים המשפטיים.

אתר פינוי שוכר אינו תחליף לייעוץ משפטי, ועל הגולש לדעת שמידע משפטי מתעדכן ועל כן העושה שימוש בתכני האתר עושה זאת על אחריותו בלבד, ולא תעמוד לו כל טענה כנגד בעלי האתר ופעיליו.

עו"ד אדי סוברי (39), מנכ"ל אתר הפורומים המשפטיים – המענה המשפטי המוביל והמקצועי בישראל מאז 2006.

מוביל צוות של עורכי דין מובילים בתחומם במגוון רחב של התמחויות משפטיות. ליצירת קשר חייג: 077-9974772.

פנייה לייעוץ אישיכדי למנוע ספאם, אנא בחר מהתמונות:גביע.*האמור בעמוד זה ובאתר פינוי שוכר בכלל אינו מהווה תחליף לייעוץ משפטי, ואין להסתמך עליו. מידע משפטי מטבעו מתיישן ו/או מתחדש כל העת, על הגולש לקחת זאת בחשבון. כל שימוש באמור במאמר ו/או באתר באחריות המשתמש בלבד!

פנייה לייעוץ אישי עם עו"ד אדי סוברי

שם ושם משפחה *

מספר טלפון *

נושא הפנייה

כדי למנוע ספאם, אנא בחר מהתמונות:לב.
פרטי יצירת קשר:

יגיע כפיים 2,

בית פיילוט

ת"א 6777886

טלפון: 077-9974772

 


לייעוץ ראשוני ללא התחייבות:
077-9974772


מידע חשוב נוסף